KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488102
nr 1448 8102
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Oljemålning, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, clown. Olja på duk, 34x26cm, yttermått inklusive ram: 49x41cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:23:08
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)